04 Haziran 2022, 23:29 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

ANADOLU'NUN YİĞİTLERİ

ANADOLU'NUN YİĞİTLERİ

ALİ EROL DİKER

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 165 kez okunmuştur

 
Anadolu'nun yiğitleri her zaman her göreve hazır bir askerdir.
 
Yakın zaman içerisinde evinde ziyarette bulunduğu kore gazimiz Ömer Yavuz Hakk'ın rahmetine kavuştu bugün.
 
Kore Gazimiz rahmetli Ömer Yavuz Amcamızı, bugün öğle namazını müteakip, merkez Konaklı Köyü kabristanında hep birlikte ebedî istirahatgâhına tevdî eyledik diyen Çorum Valisi Sayın Mustafa Çiftçi vasiyeti gereği cenaze namazını ben kıldırdım, defin esnasında Tekâsür Suresi’ni okudum, arzu ettiği şekilde kendisini dâr-ı bekâya uğurladık diyerek üzüntüsünü dile getirdi. Ruhun şâd olsun Ömer Dedemiz, Allah umduğuna nâil, korktuğundan emin eylesin diyerek üzüntüsünü dile getirdi.
 
 
İşte bütün mesele bu vasiyet yerine geldi bugün. Çünkü kore gazimiz Ömer Yavuz cenazemi sen kaldır dediği Çorum Valisi Sayın Mustafa Çiftçi vasiyeti yerine getirmenin huzur ve mutluluğu içinde Ömer Yavuz amca huzura kavuştu.
 
Her zaman takdir ettiğim, onur ve gurur duyduğum bir insan olan Sayın Çiftçi yine yapması gerekeni yaparak gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.
 
Düşünün bir kere Kore gazisi Ömer Yavuz amca diyor ki! Eğer ben bu dünya'dan göçüp gidersem beni sen götür gideceğim son durağa sen götür diyen Kore gazisi Ömer Yavuz
 
Sayın Çorum Valisi Mustafa Çiftçi Kore gazisi Ömer Yavuz amcayı son yolculuğuna uğurlamanın huzuru içinde bugün Üzerine düşen herne varsa yerine getirmenin Çorumlu Kore gazisi Ömer Yavuz amcayı ebedi istirahatine elleriyle yerleştirmenin mutluluğu içindeydi. Yolun ışıklı olsun Gazi Ömer Yavuz amca. yattığın yerde huzurlu ol mekanın cennet olsun rahmet diliyorum.
 
 
Anadolu'nun yiğitleri üzerine aldığı her türlü görevi getirmenin haklı gururunu yaşıyor ve yaşatıyor olması ise Ülke, Vatan Toprak, ve Bayrak ile millet aşkı ile yanıp tutuşanların sevdasıdır.
 
Teşekkürler Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Teşekkürler Konya İli Çumra İlçesinin Karayağız delikanlısı Sayın Mustafa Çiftçi. Bu ülke'nin sana ve senin gibi Vatan, Toprak, Bayrak ve Millet aşkı ile yanıp tutuşanlara ihtiyacı var ve sizden emanet kalsın.
 
Emanete ve vasiyete sahip çıkarak Yine gönüllerde taht kurdun. Yolun Açık ve ışıklı olsun Kore gazisi Ömer Yavuz amca mekanın cennet olsun rahmet diliyorum. Teşekkürler Sayın Mustafa Çiftçi Ve geçmişine sahip çıkanlara. Vatan, Toprak, Bayrak Ve Millet aşkı ile yanıp tutuşanlara.
 
Helal olsun sana, helal olsun yüreğindeki bu ateş hiç sönmesin inşallah. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum içindeki insan sevgisine.


 Tokat Haber 60 internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Haber 60 Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]