13 Haziran 2022, 21:15 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

HEDEFLERİNİZE ODAKLANIN

HEDEFLERİNİZE ODAKLANIN

AYSON KARABAĞ

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 228 kez okunmuştur

 
Hedefler ve amaçlar doğrultusunda iş yapmaktır. Kısa vadeli hedeflere odaklanmanızla mümkündür. Uzun vadeli hedef belirleme daha fazla yer tutar. Ayrıca insanlarımızın kısa vadeli hedeflere ulaştığını görmelerinin yararları çoktur. Bu sizleri şevklendirir, güven verir ve size ivme kazandırır. Hedefinize varmak için işinize odaklanın. Çok okuyun, çok araştırın, o işin uzmanlarını bulun, tavsiyelerini bulun. Tecrübeli insanlar, çalınan kapıyı açarlar, dinlerler, sizi çok iyi karşılarlar. Buna emin olun siz bildiğiniz eli öpeceğiniz bilgisini alabileceğiniz kapıları çalmasını bilin. Başarının peşinden gitmesini bilin. Mücadele et, ozaman dolu dolu yaşamasını bilin. Ama sırlarını gizli tutarsan başarı mutlaka gelir.


 Tokat Haber 60 internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Haber 60 Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]