03 Eylül 2022, 17:59 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

OKUMUYORSANIZ BİZİMLE TARTIŞMAYIN

OKUMUYORSANIZ BİZİMLE TARTIŞMAYIN

AYSON KARABAĞ

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 141 kez okunmuştur

 
Bilgi çağının yaşandığı günümüzde hızlı bilgi toplayan, okuyan, araştıran, bilgili insanlarla tartışmak çok nefis bir duygu.
 
Çünkü bilgi çıtanız yükseliyor. Eksiklerimizi görebiliyoruz, daha iyi kendimizi hazırlıyoruz. Daha iyi cümle kuruyoruz, daha demokrat oluyoruz.
 
Size katılmıyorum, ben böyle düşünüyorum diyerek konuşmaya devam ediyoruz.
 
Onun için bilgiyi seven, bilginin peşinden giden, bilginin değerini bilen, bilgi ile yarışan kişilerle tartışmak bakış açımızı ve büyük düşünmemizi sağlıyor.
 
Daha büyük kalelerden görmemizi sağlıyor.
 
Tartışacaksanız bilgili insanlarla tartışın. Tartışmak demek, konuşurken masaya çok menüler çıkarmak demektir. Çok fazlasıyla koyun. Çok fazla bilginin masada dans etmesi gerekir. Anlamlı, etkili konuların çıkması gerekir.
 


 Tokat Haber 60 internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Haber 60 Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

RÖPORTAJ

WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH INTERNATIONAL GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Waleed Al Sharifi İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]